30 листопада- Всесвітній день домашніх тварин

Вперше ідею організувати таке свято висунули в 1931 році. Сталося це в Флоренції, під час Міжнародного конгресу прихильників руху із захисту природи. Тоді більшість масових заходів створювали, щоб розвинути почуття відповідальності за тварин.

З цього часу свято проводять щороку, щоб нагадати людям: «Ви відповідальні за того, кого приручили».Саме ця фраза, сказана колись Екзюпері в його творі «Маленький принц» і стала практично девізом дня.

У цей день за ініціативи ДЮГО "Райдуга" у школі проведені акція "Милосердя" та виставка фотографій з домашніми улюбленцями.

Учасники фотовиставки –учні 4-Г, 5-А, 5-Б, 5-В, 6-А, 6-В, 7-Б, 7-В, 8-Г класів.

В акції "Милосердя" взяли участь учні 5-8 класів.

Давайте не забувати про те, що ми – одна велика сім'я на цій планеті, і завжди пам’ятати: роблячи добру справу, дбаючи про тварин, ми допомагаємо собі!

Галерея "Всесвітній день домашніх тварин. 29.11.2019 р."

Дата останньої зміни 23 Січня 2020

Цей сайт безкоштовний!