Сухомлінова Т., учениця 9-А класу, ІІІ місце у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з іноземної мови (німецької).

Геньбач Р.,учень 8-А класу, IІІ місце у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнському учнівської олімпіади з хімії.

Лузганова А., учениця 11-А класу, ІІІ місце в районному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології.

Генбач Р., учень 8-А класу, ІІ місце в районному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології.

Ха Тхань Куінь, учениця 9-Б класу, ІІІ місце в районному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з іноземної мови (англійської).

Меркулова Д., учениця 10-А класу, ІІІ місце в районному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з іноземної мови (англійської).

Снурнікова К., учениця 11-А класу, ІІІ місце в районному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з іноземної мови (англійської).

Накраплений О., учень 8-Б класу, ІІІ місце в районному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з іноземної мови (німецької).

Сухомлінова Т., учениця 9-А класу, ІІІ місце в районному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з іноземної мови (німецької).

Громова В., учениця 7-А класу, ІІІ місце в районному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії.

Хохуля Д., учень 7-В класу, ІІ місце в районному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії.

Генбач Р., учень 8-А класу, І місце в районному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії.

Мірошніченко М., учень 9-А класу, ІІІ місце в районному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії.

Манскова Юлія, учениця 9-А класу, ІІІ місце в районному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з російської мови та літератури.

Маслова Аліса, учениця 11-А класу, ІІІ місце в районному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з російської мови та літератури

Палієнко Аліна, учениця 8-Б класу, І місце в районному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії.

Сухомлінова Таісія, учениця 9-А класу, ІІІ місце в районному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії.

Анненкова Валерія, учениця 10-А класу, ІІ місце в районному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії.

Маслова Аліса, учениця 11-А класу, ІІІ місце в районному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії.

Плахотіна Катерина, учениця 8-Б класу, ІІІ місце в районному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії.

Шаповал Марія, учениця 9-Б класу, ІІ місце в районному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії.

Лузганова Анастасія, учениця 11-А класу, ІІІ місце в районному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії.

Маслова Аліса, учениця 11-А класу, ІІІ місце в районному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури.

Фомічова Олена, учениця 3-Б класу, ІІІ місце у районному етапі XІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

Мережко Анжеліка, учениця 4-А класу, ІІ місце у районному етапі XІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

Районний турнір юних біологів. ІІ місце.

Снурнікова Карина, учениця 11-А класу.

Лузганова Анастасія, учениця 11-А класу.

Макаренко Дарина, учениця 10-А класу.

Шаповал Марія, учениця 9-Б класу.

Мотузова Вероника, учениця 9-Б класу.

Районний турнір юних географів, ІІІ місце.

Лузганова Анастасія, 11-А клас.

Сухомлінова Таісія, 9-А клас.

Сухотепла Альбіна, 9-А клас.

Ткаченко Ельвіра, 9-Б клас.

Ненова Дарина, 9-Б клас.

Конкурс ораторського мистецтва серед учнів 10-11 класів Слобідського району. ІІ місце.

Адамський Денис, учень 11-А класу.

Кiлькiсть переглядiв: 0

Фотогалерея

Дата останньої зміни 23 Січня 2020

Цей сайт безкоштовний!