Телюков Дмитро, учень 11-Б класу, ІІІ місце в районній олімпіаді з інформаційних технологій.

Лулакова Анастасія, учениця 10-Б класу, ІІІ місце в районній олімпіаді з інформаційних технологій.

Зарецький Максим, учень 9-Б класу, ІІІ місце в районній олімпіаді з права.

Сеніна Олеся, ученця 11-Б класу, ІІІ місце в районній олімпіаді з права.

Гусельников Тимур, учень 10-Б класу, ІІІ місце в районній олімпіаді з економіки.

Генбач Роман, учень 9-А класу, І місце в районній олімпіаді з біології.

Плахотіна Катерина , учениця 9-Б класу ІІІ місце в районній олімпіаді з біології.

Шаповал Марія, учениця 10-Б класу, ІІІ місце в районній олімпіаді з біології.

Виноградов Микита, учень 11-А класу, ІІІ місце в районній олімпіаді з інформатики.

Шаповал Марія, учениця 10-Б класу, І місце в районній олімпіаді з географії.

Шаповал Марія, учениця 10-Б класу, ІІ місце в районній олімпіаді з української мови та літератури.

Шаповал Марія, учениця 10-Б класу, ІІІ місце у районному конкурсі ораторского мистецтва серед учнів 10-х-11-х класів.

Шаповал Марія, 10-Б клас, ІІ місце в районному етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів- членів Малої академії наук України з економіки.

Анненкова Валерія, учениця 11-Б класу, ІІІ місце в районній олімпіаді з англійської мови

Анненкова Валерія, учениця 11-Б класу, ІІІ місце в районній олімпіаді з історії.

Анненкова Валерія, 11-Б клас, ІІ місце в районному етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів- членів Малої академії наук України з географії.

Генбач Роман, учень 9-А класу, ІІ місце в районній олімпіаді з хімії.

Генбач Роман, учень 9-А класу, ІІІ місце в районній олімпіаді з фізики.

Генбач Роман, учень 9-А класу, ІІІ місце в районній олімпіаді з української мови та літератури.

Палієнко Аліна, учениця 9-Б класу, ІІ місце в районній олімпіаді з історії.

Палієнко Аліна, учениця 9-Б класу, ІІІ місце в районній олімпіаді з географії.

Палієнко Аліна, учениця 9-Б класу, ІІІ місце в районній олімпіаді з української мови та літератури.

Чернишова Валерія, учениця 8-А класу, ІІ місце в районній олімпіаді з англійської мови.

Чернишова Валерія , учениця 8-А класу, ІІІ місце в районній олімпіаді з історії.

Чернишова Валерія, учениця 8-А класу, ІІ місце в районній олімпіаді з географії.

Сухомлінова Таісія, учениця 10-А класу, ІІІ місце в районній олімпіаді з німецької мови.

Сухомлінова Таісія , учениця 10-А класу, ІІ місце в районній олімпіаді з історії.

Манскова Юлія, 10-А клас, ІІІ місце в районному етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів- членів Малої академії наук України з англійської мови.

Манскова Юлія , учениця 10-А класу, з ІІІ місце в олімпіаді з російської мови та літератури.

Перепичай Вероніка , учениця 7 –В класу, ІІ місце в районній олімпіаді з хімії.

Перепичай Вероніка, учениця 7-В класу, ІІІ місце в районній олімпіаді з української мови та літератури.

Перерва Поліна , учениця 8-А класу, ІІІ місце в районній олімпіаді з німецької мови.

Накрапленний Олександр, учень 9-Б класу, ІІІмісце в районній олімпіаді з німецької мови

Ха Тхань Куінь , учениця 10-Б класу, ІІІ місце в районній олімпіаді з англійської мови.

Зезюліна Анастасія , учениця 7-В класу, ІІІ місце в районній олімпіаді з хімії.

Малеєва Софія, 9-Б клас, ІІІ місце в районному етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів- членів Малої академії наук України з журналістики.

Макаренко Дарина, учениця 11-А класу, ІІ місце в олімпіаді з російської мови та літератури.

Матвієнко Світлана, учениця 11-Б класу, ІІІ місце в районній олімпіаді з географії.

Варавенко Анна, учениця 9-А класу, ІІ місце в районній олімпіаді з української мови та літератури.

Дата останньої зміни 23 Січня 2020

Цей сайт безкоштовний!