Правила роботи під час дистанційного навчання

- Визначте план дій на випадок повітряної тривоги.

- На урок заходьте вчасно, якщо перебуваєте в безпечному місці.

- Привітайтеся зі всіма учасниками конференції.

- Під час проведення онлайн-навчання учні мають заходити у конференцію під власними прізвищами, вказавши клас, із увімкненими відеокамерами.

- Учителі фіксують у журналі присутність учнів під час проведення онлайн-уроків.

- Прохання до батьків: своєчасно попереджати класного керівника щодо відсутності учня на онлайн-уроці.

- Розклад уроків розміщений на сайті закладу.

- Класні керівники у групах класу (viber) надають зворотній зв'язок у разі змін у формах проведення уроків під час дистанційного навчання.

- Учителі-предметники розміщують завдання на освітній платформі HUMAN, що чудово працює на смартфоні й в режимі офлайн для зручності всіх учасників освітнього процесу, із зазначенням дати та часу подачі виконаного домашнього завдання (в залежності від виду роботи або наприкінці уроку, або не пізніше дня проведення наступного уроку).

- При асинхронному навчанні завдання розміщується в день проведення уроку із зазначенням дати та часу здачі виконаного завдання.

- У разі виникнення запитань до вчителя щодо виконання роботи, учні можуть звернутися за поясненням на відповідній освітній платформі.

- Вчителі відповідають на запитання в робочий час (08.00-18.00)

- Роботи, які надіслані пізніше зазначеного часу, вважаються такими, що виконані за умови об'єктивних причин.

- Якщо дитина з якихось причин пропустила уроки, необхідно обов’язково поставити до відома класного керівника або учителя-предметника.

Дотримуйся академічної доброчесності:самостійно виконане завдання принесе тобі більше користі