Правила поводження з вибухонебезпечними предметами

/Files/images/______6.png

Рекомендації для вчителів з питань мінної безпеки від ЮНІСЕФ

Мінна безпека- новий предмет для вивчення у сучасних школах України. Адже на територіях, які перебували під окупацією, досі знаходять вибухонебезпечні предмети. Для того, щоб прогулянки та дитячі дослідження були безпечними, кожна дитина повинна знати правила мінної безпеки та вигляд вибухонебезпечних предметів.

ЮНІСЕФ пропонує посібник для освітян: як розповідати школярам про мінну безпеку та презентації для вчителів, які допоможуть провести цікаві та корисні заняття з мінної безпеки для учнів. Кожна презентація має комплект робочих аркушів із завданнями до виконання вдома або на уроці.

Інтерактивний урок із мінної безпеки для старшокласників

ЮНІСЕФ спільно з ДСНС України, Міністерством освіти та науки України, Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України та Національною поліцією розробили інтерактивний урок із мінної безпеки для старшої школи. У сюжеті надані поради як відрізняти вибухонебезпечні предмети, де вони можуть приховуватись, які знаки про них попереджають та які правила безпечної поведінки потрібно вживати, якщо побачив міну чи боєприпас.


/Files/images/__87.jpg

Протипіхотні та протитанкові міни, гранати та розтяжки — лише невелика частина неприємних сюрпризів, які залишає по собі війна, та які вкрай важливо уміти розпізнавати. Ці смертоносні предмети дуже різні і можуть знаходитись у найнеочікуваніших місцях, але правила поведінки з ними завжди однакові: не підходь, не чіпай, телефонуй 101.

ЮНІСЕФ спільно з Державною службою надзвичайних ситуацій, Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України та Нацполіцією підготували освітні відео з песиком Патроном про ризики тих вибухонебезпечних предметів, які можна зустріти на території України, де велись бойові дії.

/Files/images/__88.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 0