Екскурсія до Верховної Ради України

24.09.2018 року Калашнік Дар'я, учениця 11-А класу, лідер ДЮГО "Райдуга", у складі переможців конкурсу проектів в рамках Школи розвитку лідерів учнівського самоврядування Харківської області, організованої Харківським регіональним інститутом державного управління, відвідала вищий законодавчий орган нашої країни – Верховну Раду України.

Під час ознайомчої екскурсії Калашнік Дар'я разом з учнями, які представляли кращі органи учнівського самоврядування шкіл Харкова та Харківської області, була ознайомлена із основними принципами діяльності Верховної Ради, мала змогу побувати у головній залі Парламенту, а також у кулуарах та комітетах. Крім того, вона мала змогу поставити додаткові питання, що стосуються діяльності Народних депутатів.

Після візиту до Парламенту Дар'я разом з іншими учнями відвідала Музей національної архітектури й побуту в Пирогово, де була ознайомлена із культурою найцікавіших куточків України, побачила зсередини життя українського народу в 17–20 століттях, познайомилася із предметами побуту звичайного українського будинку тих років.

Ця поїздка запам'ятається на все життя.

Галерея "Екскурсія до Верховної Ради. Калашнік Дар'я, лідер ДЮГО ХЗОШ № 68, 11-А клас. 24.09.2018 р."